Pierwsze, 32-gigabajtowe moduły pamięci


Samsung jako pierwszy rozpoczyna sprzedaż 32-gigabajtowych modułów pamięci, przeznaczonych dla serwerów.

Zastanawialiście się, jak wygląda okładka CHIP-a oglądana przy wykorzystaniu technologii Rozszerzonej Rzeczywistości? Kombinujecie, jak uruchomić te czary na waszym komputerze? Zobaczcie wszystko na własne oczy! Spośród rodzimych celebrytów najbardziej ryzykowne jest wyszukiwanie materiałów związanych z Dorotą Dodą Rabczewską – 4% materiałów na jej temat jest zawirusowanych. Microsoft potwierdził usterkę w mechanizmie Canonical Display Driver (cdd.dll), która umożliwia włamanie cyberprzestępcom. Luka znajduje się zarówno w Windows 7, jak i Windows Server 2008 R2.Promocja dla szkół EduPack, o której pisaliśmy wczoraj, zdaniem szkół i organizatora, czyli Onex Group, odbywa się z poszanowaniem prawa do prywatności. Prolimatech zapowiada wprowadzenie na rynek nowego modelu systemu chłodzenia procesorów - Samuel 17. Nowa konstrukcja przeznaczona jest przede wszystkim do montażu w małych obudowach. Jest kompatybilny z podstawkami Intel LGA 775, 1156 i 1366 oraz AMD Socket AM2(+) i AM3. Nowe funkcje wyszukiwania Google dostępne są już w polskiej wersji wyszukiwarki.

Pewien Brytyjczyk w jednym ze swoich Tweetów zażartował sobie, że wysadzi w powietrze lotnisko. Teraz musi zapłacić tysiąc funtów grzywny.

Gigabyte oficjalnie prezentuje swoją nową płytę główną mini ITX z chipsetem Intel H55, przeznaczoną dla procesorów z podstawką LGA 1156, którą wyposażono w dwa złącza USB 3.0. 1. Company (structure and finance ) 2. Types of business units 3. Money and banking system 4. Accounting regulations and rules 5. Cost ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kaspersky Lab opublikował artykuł poświęcony bezpieczeństwu sieci bezprzewodowych WiFi w Poznaniu. Następne badanie zostanie przeprowadzone w Krakowie. Fani Batmana będą musieli poczekać jeszcze co najmniej trzy kwartały. Druga część Arkham Asylum ma zadebiutować na początku przyszłego roku. * kosmetyka pielęgnacyjna (m.in.:nauka masażu twarzy) * etapy makijażu profesjonalnego (m.in.:triki makijażystów) ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: szkoła zawodowa...
Lokalizacja: Konin - Rodzaj: studia licencjackie / inżynierskie Alan Wake utrzyma swoją serialową formę do końca. Wkrótce zadebiutuje pilot do drugiego sezonu w postaci dwóch dodatków na Xbox LIVE. Acronis wprowadza do sprzedaży produkty Acronis Backup & Recovery 10 w polskiej wersji językowej. Jest to nowa generacja oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych.

Rozwiązywanie sytuacji konfliktowych (Kraków)


Główne moduły 1. Konflikt jako proces przyczyny powstawania, etapy rozwoju, eskalacja konfliktu. 2. Zapobieganie konfliktom metody zapobiegania konfliktom, komunikacja ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Wewnętrzna nagrywarka Blu-ray 12x


Firma I-O Data zapowiedziała uruchomienie sprzedaży nowego modelu wewnętrznej nagrywarki Blu-ray, oferującej możliwość nagrywania nośników o pojemności 25 i 50 GB z prędkością 12x.

Karty graficzne GTX 480 i 470 dostępne już w Polsce


Na polskim rynku są już dostępne karty graficzne Nvidii nowej generacji, wspierające technologię DirectX 11. Ich ceny zaczynają się od 1250 złotych.

MSI szykuje "mikro" z nowym chipsetem od AMD


Dziś firma MSI zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowego modelu płyty głównej, w formacie micro-ATX, opartej na chipsecie AMD 890GX. Nowość to model 890GXM-G65 z mostkiem południowym AMD SB850.

Prezentacja Multimedialna - niech wreszcie będzie ciekawie (Katowice)


Zasady przygotowania prezentacji multimedialnych - Rytm - Wzbogacenie prezentacji - Wspólna prezentacja dwóch osób - Rozwiązywanie problemów technicznych ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Google I/O 2010: Oficjalna premiera Androida 2.2 "Froyo"


Stało się to, czego każdy się domyślał. Google zaprezentowało swój mobilny system operacyjny w wersji 2.2. Zobacz, co się zmieniło i co zyskasz po aktualizacji.

Apple usuwa usterki w zabezpieczeniach... Google Chrome


Apple, czyli jeden z konkurentów Google’a na rynku przeglądarek internetowych, postanowiłâ€Ś pomóc gigantowi. Najnowsza aktualizacja Chrome’a opracowana została przy pomocy firmy z Cupertino.

Kim Kardashian jako Lara Croft?


Wraz ze zmianą formy filmu Tomb Raider ma też się zmienić główna aktorka. Angelinie Jolie nie spodobały się zmiany, więc zamiast niej zobaczymy, być może, Kim Kardashian.

Kursy językowe dla firm, osób prywatnych (Bytom)


...
Lokalizacja: Bytom - Rodzaj: kurs / szkolenie

50 sekund w świecie nowego Fallouta


Fallout: New Vegas to jedna z najbardziej oczekiwanych gier roku. Patrząc na pierwszy filmik z rozgrywki wiemy już, że tym razem rewolucji nie będzie, a raczej szlifowanie istniejących rozwiązań.

Matka dzwoni na policję, bo jej syn jest uzależniony od gier


49-letnia Angela Mejia, samotna matka czterech pociech, zadzwoniła na policję, gdyż jej 14-letni syn zbyt długo grał w Grand Theft Auto.

W Chiński Nowy Rok mógł paść rekord liczby wysłanych SMS-ów


Z okazji ostatniego Chińskiego Nowego Roku zostało wysłanych 18 miliardów SMS-ów. Rośnie zapotrzebowanie na usługi sieciowe a klienci oczekują doskonałego działania sieci.

Skuteczna sprzedaż w dobie kryzysu - Techniki sprzedaży w praktyce (Poznań)


Dzień pierwszy 1) Różnice w sprzedaży b2b i b2c (wykład). 2) Ewolucja handlowca (warsztaty). 3) Cecha zaleta korzyść ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

Opodatkowanie i oskładkowanie składników wynagrodzeń, zwolnienia ze składek ZUS i podatku (Warszawa)


Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Badanie i analiza potrzeb szkoleniowych - RAPS (Szczecin)


1.Szkolenie pracowników jako inwestycja tworząca wartość dodaną. 2.Priorytety szkoleniowe organizacji. 3.Trzy poziomy analizy. (organizacja, stanowisko pracy, pracownik) 4.Formułowanie celów szkoleniowych.(świadomość potrzeby, dobór narzędzi, ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kurs kadry i płace (Warszawa)


* 1. prawo pracy * 2. naliczanie wynagrodzeń * 3. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Lekcje informatyki przez Internet


Ruszyła nowa platforma internetowa Learnpedia, oferująca bezpłatne szkolenia z zakresu informatyki. Poprzez stronę internauci będą mogli wymieniać się wiedzą podobnie, jak na Wikipedii.

12-megapikselowe kompakty BenQ z ISO6400


Firma BenQ zaprezentowała dwa modele aparatów z 12-megapiskelową matrycą 1 / 2,3 cala z serii Classic: C1250 (czarny) i C1255 (srebrny) – następcy modelu C1230.

Kup nawigację, odbierz pieniądze


Kupując nawigację NavRoad w okresie od 26.10 – 31.12.2009r. można liczyć na zwrot pieniędzy. Wystarczy zaproponować hasło reklamowe lub podzielić się opinią.

SharePoint - komunikacja i współpraca (Warszawa)


Cel i zakres szkolenia Odbiorcy: Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników organizujących i korzystających z intranetu opartego o platformę SharePoint. Korzyści ze szkolenia: Umiejętność tworzenia ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie